Sanal Hayat Keyifli Forumun Tek Adresi - Sesli Sohbet - Sesli Chat > Webmaster > Ücretsiz Siteni Tanit » Medyum nedir? papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü nedir?

Ücretsiz Siteni Tanit Ücretsiz Siteni Tanit

 • Yeni Konu aç Cevapla  
   
  LinkBack Seçenekler Arama Stil
 • Alt 14 Mart 2019, 07:43   #1
  Keyifli~Üye
   
  seoizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   
  Üyelik tarihi: 14 Mart 2019
  Mesajlar: 1
  seoizmir is on a distinguished road
  Puanlar: 15, Seviye: 1
  Puanlar: 15, Seviye: 1 Puanlar: 15, Seviye: 1 Puanlar: 15, Seviye: 1
  Üst seviye: 99%, 0 Gereken puan
  Üst seviye: 99% Üst seviye: 99% Üst seviye: 99%
  Etkinlik: 20%
  Etkinlik: 20% Etkinlik: 20% Etkinlik: 20%
  Standart Medyum nedir? papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü nedir?

  Medyum nedir? papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü nedir? Medyum Rasim Hoca açıklıyor.

  Medyum nedir? papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü nedir? Vefk ve tılsım nedir nasıl yapılır? Bilinmeyene detaylı bir yolculuğa hazır olun diyoruz. Bugün sizlere çok ilgi çeken, çok yoğun olarak okuyucularımızın bizden istediği bir konudan bahsetmek istiyoruz.Daha doğrusu bu konunun en güvenilir ve en sağlam kaynağı olan Medyum Rasim Hoca ile sizlerinde çokça merak ettiği ve her fırsatta sorulara cevaplar arayacağız mesela varlık alemi yani cinler varmı? Tılsım ve vefk nasıl yazılır?, Etkileri nelerdir, havas ilmine göre, cinlerin insanlar üzerinde etkileri? Musallat olan cinlerden kurtulma yolları, büyü çeşitleri olan aşk büyüleri , papaz büyüsü ve bağlama büyüleri hakkında merak edilen ne varsa sizlerden aldığım ufak ufak notlardanda sorular yönelterek merak ettiklerimize bu işin yıllarca egitimini almış, eğitimini veren ilim insanı Medyum Rasim Hoca ile cevaplar bulacağız.

  Çok fazla merak ettiğinizi biliyorum. Bu yüzden çokta uzatmadan hemen söyleşimizi sizlere aktarmak istiyorum.Eminim söyleşimizin sonunda aklınızda olan bir çok soruya cevap bulmuş ve aydınlanmış olacaksınız. Medyum Rasim Hoca ile söyleşi;

  _Öncelikle bizi kırmayıp bu söyleşiye samimi ve yürekten katıldığınız için okuyucularımız ve kendi adıma size çok teşekkür ederim hocam. İnsanların size olan güveni ve sorularını etkili bir şekilde sonuca ulaştırıyor olmanız bu konuları size danismaktaki en birinci nedenimiz bunu bir önceden söylemek isteriz.

  + Allah razı olsun bizi bu denli güvenilir gören herkesten ben razıyım RABBİM'de olsun İNŞAALLAH. Tabi insanlarımız bu tür konuları merak ediyorlar gerek kendi başlarına gelen sorunlardan dolayı öğrenmeye mecbur kalıyorlar, gerekse yakın çevrelerinde büyüye, muskaya, cin musallatına maruz kalan insanların yaşadıklarına bire bir şahit olaraktan kendilerini bu konuları ararken buluyorlar.

  _ Peki hocam internette yemek tarifi dağıtır gibi büyü tarifleri ve malzemeleri dolanıyor. Sizi tenzih ederek söylüyorum "keza bu konudaki güvenilirliğiniz ortada"
  Hemen hangi sayfaya baksanız hoca ve medyum bulmak mevcut bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

  + Şimdi ahir zaman şeytanın kol gezdiği zamanlar bunlar, malum insanlık kendi ile savaş veriyor. Teknolojinin bu denli yaygın olması ile önüne gelen herkes bir iş yaratıyor kendine. Bu sadece ilim kapısında değil her meslekte böyle inanın.
  Çok dikkatli olunmalıdır bilhassa bu konuda. Çünkü ciddi ve hassas bir konu bu şakası yok.. güvenilir olmayan hoca, medyum vs. Hem maddi hemde manevi zararlar verebilir insanlara. ALLAH şerlerinden dahi muhafaza eylesin.

  _ Amin hocam cümlemizi, o zaman biz en güvenilir yerden bildiklerimizi öğrenmeye başlayalım INSALLAH.
  Cinler var mı ? Bu soru ile başlayalım isterseniz.

  + Elbette vardır. Bunun için benden delil isterseniz Zariyat süresi 56 derim.
  Bismillahirrahmanirrahim;
  "Ve mâ halaktul cinne vel inse illâ li ya'budûni." ( Zariyat,56,)
  SADAKALLAHULAZİYM..
  Ne buyuruyor RABB'İMİZ burada? Ben cinleri ve insanları ancak bana kulluk etsinler diye yarattım...
  Bu ayeti kerime bize cinlerin varlığını açık seçik ifade ediyor..Bizede iman etmek düşüyor mu? Evet.. Ozaman cevap cinler vardır.

  _ Cinlerin insan üzerinde etkileri nelerdir hocam? Yani istedikleri an bizimle irtibata geçebilirler mi? Yada bizler istediğimiz zaman onlarla bir iletişim kurabiliyor muyuz ? Yani bu cinlerin musallat olma durumlarına insanlar mı fırsat veriyor. Yada başka bir deyişle cinler insanlara neden düşmanlık eder bunun sebepleri nelerdir?

  + Biraz karışık ama anlatmaya çalışayım. Çünkü çok farklı etkenler sebep olabiliyor.. İnsanlara etki eder mi sorusuna gelince her ne şekilde musallat olursa olsun ki sebeplerine geleceğim ama etkileri tabiki ağır ruhen ve psikolojik olarak insanlara büyük etkileri vardır. Bu etkilerde insanların günlük hayatta bütün ilişkilerini yıpratır. Eşler arasında soğukluklara devamında ayrılıklara kadar gidiyor. Yada insanları ismi konulamayan tıbben tedavi edilemeyen bir sürü hastalıklara sevk edebiliyor.

  _ Oooo bı hayli etkisi varmış hocam

  + Olmazmı hemde çok. Bunlar bir kaçı birde musallat olan Cinin yapısı kişiliği ile alakalı olan rahatsızlık çeşitleride vardır.
  Bir kere cinlerinde biz insanlar gibi olduklarını unutmamalıyız. Onlarda bizler gibi aile , çocuk,cinsiyet, yaş ve hiyerarşik konumlara vakıflar. Onlarda da din ayırımı vardır.. Yani işte müslüman olanı, hristiyan olanı, dinsiz olanı vs.. Birde her görevin gorevliside ayrıdır. Yani aşık cin vakaları belli bir cin kabilesine, delirme vakaları belli bir cin kabilesine, Ümmü sıbyan vakaları farklı bir nevi mesleki dağılımları var. Tabi bu dağılımlar Alt ve üst ilişkisinde meydana getiriyor yani cinlerinde büyük olanları, şahları ve sultanları var.. Erkek olanların etkileri başka, dişi olanların başka. Musallat olan bir hristiyan ise onunla baş etme yöntemleri başka, eğer müslüman ise başka he birde dinsiz ve inançsız olanı var ki tamamen inkarcıdır Allah'a karşı inancı sıfırdır ki bunlar daha başka.

  _ Ne kadar çok bilmediğimiz özellikleri varmış hocam. Cin denilince tek tip bir varlık zannediyordu. Etki sebepleri için neler söylemek istersiniz?

  + Geliş sebepleri bir kere durup dururken şu insanlara musallat olalım durumu yok. Gerçi şeytanın huzurdan kovulması ile müminlere vesvese vererek dinden çıkarmaya ettiği yemin ile şeytanın yaverleri de hazırda bekliyor bir mümin gaflete düşse de bizde o açıktan sızıp saptırsak diye.. Müslüman uyanık olacak bu kesin. Gözünü, dilini, elini , kolunu, ağzını nefsini haramdan koruyacak. RABBİNİ anacak dili kalbi zikirde olacak. Alnı secdeye değecek. Hee şunu da söylemek gerekir şeytanın dinsizle işi olmaz, imansızla işi olmaz. Siz ne kadar iman ile haşır olursanız okadar vesvese verir buna kanmamak gerek uyanık olmak gerek. Lakin musallat vücut ve akıl ile temas olduğu için farklı bir durumdur.
  Cin musallat karı insanların onların yaşadıkları yerlere bir şekilde zarar vermeleri bulundukları yerleri örneğin sıcak su dökmeleri, üzerine basmaları durumunda çarpılma uğrama dediğimiz temas gerçekleşir. Diğer yandan yapılan yanlış büyü ve muskaların ile bilinçsizce çağırma denilen yöntemlerlede ciddi musallat durumları mevcut.

  _ Peki hocam muska, büyü bütün bunlar varlıklar yani cinler ile mi yapılıyor ozaman büyüden ve muskadan gelen cinleri muska ilemi götürüyoruz.Bu soru herkesin aklında.

  + Bu soruyu sorduğunuz için çok teşekkür ederim size. İşte asıl ince nokta burada başından beri konuştuğumuz herşeyin sırrı gerçek hoca medyum ayırımı şimdi vereceğim bilgide gizli.
  Açıklamaya çalışalım inşaALLAH.
  İlim insanı havas ilmi ile meşguldür.
  Havas Kur'an'ı Kerim'in batın görünmeyen bilgileri sırlarıdır. RABB'İMİN inayeti ile bu ilmi öğrendik Elhamdülillah. Bu ilim varlıklarla öğrenilir lakin süfli ve ulvi varlık diye bir durum var. Yani süfli kötü, Ulvi iyi. Bu durumda cinci ayrı bir durum , havasçı ayrı bir durum.. Allah'u Teâlâ'nın yarattığı alemler içinde sayısı, şekli, adedi , yaradılış nedeni ancak kendi malumunca yarattığı kulları vardır. Cinler alemi gibi meleki alemide vardır. Şimdi cinlerin varlığı ayeti kelime ile sabit iken meleklerin varlığı imamın şartı ile sabit degilmidir? Öyledir değil mi? Biz bu mübarek Ulvi varlıklara Hadim _Huddam deriz .. İşte cincilerin yaptığı tehlikeli işlemler ile bizim aramızda ki fark budur. Bizler cinlere de Hüddamlar sayesinde hükmeder insanlardan uzaklaştırma koruma yöntemleri kullanırız.

  _ Çok açıklayıcı oldu hocam şimdi çok daha iyi anlıyorum insanların sizden nasıl bu kadar fayda gördüklerini. Bağlama ve aşk büyüleri hakkında bir çok soru aldık örneğin gerçekten etkili mi? Sonuç alınabiliyor mu? Aşk büyüsü , korunma vefkleri, tılsımlar hakkında bir çok soru var. Bunlarada açıklık getirirseniz çok seviniriz.

  + Yine aradaki farkı belirterek cevap vermekte fayda var. Hadim- Hüddam' kar yardımı ile hazırladığımız vefklerden yararlanarak insanlara yardımcı oluyoruz. Vefk, belirli hesaplamalar ile esmaların ALLAH'U TEÂLÂ'NIN isimlerinin ebced hesabı ile belki uyum ve kural ile hatta günü ve saatide uyum içinde çıkartılarak sağdan sola, soldan sağa, yukarıdan aşağıya doğru 3er, 9ar vs hesaplar ile yazılan ve altına belli tılsımlar ile yani Arapça, İbranice yada Süryanice bir takım harf ve kelimelerdir tılsımlar bunlar ile hazırlanan bir işlemdir. Bununla istenilen niyete göre işlem şekli tamamen kişiye özel olarak değişen farklı uygulamalar yaparız. Aşk büyüleri, birini kendinize aşık etmek için yapılanlardır ve ehli biri yaparsa sonuç almanız hızlı ve etkilidir.
  Bağlama büyülerinde danışmanlarımızın bize en çok başvurulan konuları terk eden eşler, sevgisi biten eşler, ayrılan araları soğuyan insanları birbirine bağlamak yönündedir. Yine aynı işlemleri kullanarak tabiki malzeme farkı ile uygularız. Papaz büyüsü bozma ve Papaz büyüsü bozma yönteminde de kendi özel çalışmalarımız mevcut aynı şekilde etkili papaz büyüsü uygulamaları da denenmiş ve sonuca ulaşılmış uygulamalardır.. Yani halk arasında yaygın olan papaz büyüsünü sadece papazlar yapar düşüncesi yanlıştır. Bu arada bizim işlemlerimiz kendi özel çalışmalarımız olan ve denenmiş işlemlerdir . Büyü kelimesini halk dilinde alışılmış olduğu için kullandığımı belirtmek isterim.

  _ Hocam son olarak çok ısrar ediyorlar gördük sizi biliyorum ama kendinde musallat olup olmadığını nasıl anlar insanlar. Şuan telefonumu soru yağmuruna tuttular bir çok konuya zaten degindiniz fakat ısrarla bu soru çok soruluyor nasıl anlarız bizde cin musallatı olup olmadığını.

  + Estağfurullah, yorulalım, yorulalım tabi ama insanları doğru yönde bilgilendirelim, bu bizim görevimiz Elhamdülillah.
  Bir çok şekilde kendini gösterdiği gibi habis gizli bir şekilde de saklanarak sıradan bir durummuş gibi insanları etkilemeye devam eder. Hem kişi olarak, hem eşler arasında, hemde aile içinde fark edilebilen bazı durumları sıralayabiliriz.
  Uykuda korkma, sürekli şeytani ruyalar görmek, kafanın içinde engel olunamayan hoşa gitmeyen sesler duymak, sürekli biri takip ediyor düşüncesi, banyoda gözü kapalı duramama, tuvalette uzun kalma isteği, uykuya dalma sırasında nefes daralması korku ile sıçrama, vesvese, özellikle kuran ayetleri dinlerken sinirlenme, ibadet edememe, kuran okuyamama gibi. Karartılar görme, eşler arasında birden soğuma ev içinde bozulan elektronik eşyalar gibi bir çok neden var. Genellikle kişi kendini biliyor anlıyor bu durumda. Zaten çok ileri seviyede olan insanlar seslerini duyar ve görürler.
  Bu durumda mutlaka gerçekten ilim irfan sahibi olan bir insandan yardım almaları şarttır.

  _ Çok teşekkür ederim hocam sağolun var olun. Efsane bir söyleşi oldu bizim içinde okuyucular içinde eminim öyle bir çok konuda aydınlandık hakkınızı helal edin hocam.

  + Estağfurullah. Ben teşekkür ederim. Helal olsun canım kardeşim ne demek.
  Sizleri ve okuyucularınızı Allah'a emanet ediyorum.. Selam ve dua ile.........

  Medyum Rasim Hoca İletişim : 0530 725 15 76
  Resmi İnternet Siteleri : https://www.medyumhoca.info/ - https://www.papazbuyusu.xyz/ - https://www.medyum.space/
  seoizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
  Yeni Konu aç Cevapla  

  Bookmarks

  Etiketler
  medyum, medyum rasim hoca, medyumrasim


  Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
   
  Seçenekler Arama
  Stil

  Yetkileriniz
  Konu Acma Yetkiniz Yok
  Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

  BB code is Açık
  Smileler Açık
  [IMG] Kodları Açık
  HTML-Kodu Kapalı
  Trackbacks are Açık
  Pingbacks are Açık
  Refbacks are Açık
  Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:18.

  dekorasyon Düğün fotoğrafçısı Kiralık Ofis | sanal ofis sanal ofis | muadil toner
  istanbul travestileri | bursa escort bursa escort bursa escort istanbul travestileri sex hikayeleri | travesti forum | film izle| ankara travesti Bilgileri | istanbul travestileri Hakkında travesti | Ankara Travesti bilgileri | istanbul travestileri | ankara travestileri Bilgileri | bayan bilgileri | istanbul travestileri Bilgileri istanbul travestileri|

  Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384