Sanal Hayat Keyifli Forumun Tek Adresi - Sesli Sohbet - Sesli Chat > Webmaster > Ücretsiz Siteni Tanit » Çağ Üniversitesi Avrupa’da İlk 100’de

Ücretsiz Siteni Tanit Ücretsiz Siteni Tanit

 • Yeni Konu aç Cevapla  
   
  LinkBack Seçenekler Arama Stil
 • Alt 06 Ağustos 2019, 21:15   #1
  Keyifli~Üye
   
  nullsix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
   
  Üyelik tarihi: 16 Eylül 2011
  Mesajlar: 2.180
  nullsix is on a distinguished road
  Puanlar: 25.843, Seviye: 1
  Puanlar: 25.843, Seviye: 1 Puanlar: 25.843, Seviye: 1 Puanlar: 25.843, Seviye: 1
  Üst seviye: 99%, 0 Gereken puan
  Üst seviye: 99% Üst seviye: 99% Üst seviye: 99%
  Etkinlik: 99%
  Etkinlik: 99% Etkinlik: 99% Etkinlik: 99%
  Standart Çağ Üniversitesi Avrupa’da İlk 100’de

  ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ AVRUPA’DA İLK 100’DE

  Ekonomi alanında 2 milyon 300 binden fazla araştırmayı endeksleyen dünyanın en büyük bibliyografik veritabanı olan Ideas-Repec’in 30 ayrı kritere göre yaptığı ciddi ve prestijli Avrupa sıralaması açıklandı. Çağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, özel üniversite ve devlet üniversitesi ayırt edilmeksizin yapılan değerlendirmede ilk yüzde yer alırken, Türkiye’den listeye giren üniversiteler sıralamasında ise 3. sırada yer aldı.  ÇAĞ’DAN, TÜBİTAK PROJELERİNE DESTEK

  TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi Ve Bilim Okulları 2017 – 2018 başvurusu kabul edilen "Doğa Dostu Matematik” ve “Akdenizde El Ele Gökyüzünü Keşfetmeye” adlı projeler, Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Kurumu tarafından desteklenmeye uygun görüldü. Üniversitemiz Uzay Gözlem ve Araştırma Merkezi sorumlusu Öğretim Görevlisi Arif Solmaz her iki projede de eğitmen olarak katkı sağlayacak. Bu proje kapsamında, merkezimiz bünyesindeki planetaryum ve gözlemevinde, katılımcı öğrenci ve öğretmenlere teorik ve uygulamalı gökbilim eğitimleri verilecek.

  ÇAĞ GENÇLİK KULÜBܒNDEN ULUSLARASI PROJE

  İlk aşaması Bulgaristan’da gerçekleştirilen Entrepreneurial Lab’da, Çağ Gençlik Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ülkemizi temsilen, Türkiye Liderleri olarak projede yerlerini almışlardı. Projenin 2. Aşaması ise Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de gerçekleşti. ÇAĞ GENÇLİK KULÜBܒnün ortak olduğu projeye, üniversitemizi temsilen Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisi Seda YÜKSEK liderlik yaparken, Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü 4. sınıf öğrencisi Emre Hasan TURAǒda katılımcı olarak yer aldı.

  ÇAĞLILAR ÇİNCE OLİMPİYATLARINDA

  Üniversitelerarası Çince olimpiyatlarında üniversitemizi başarıyla temsil eden ögrencilerimizi ve Çince hocamızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  ULUSLARARASI İLİŞKİLER ÖĞRENCİMİZE AVRUPA’DAN BURS

  Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Bölümü 4. Sınıf öğrencisi Nurettin Gevri, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün Macaristan Hükümeti ile ortak yürüttüğü Stipendium Hungaricum Yüksek Lisans Eğitim Anlaşması kapsamında, Macaristan’da yüksek lisans bursu kazandı. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  ESN ÇAĞ’A, ERASMUS INTERNATIONAL’DAN ÖDÜL

  Üniversitemiz ESNÇAĞ (Erasmus Student Network) Kulübü, Social Erasmus ve Exchange Ability alanlarında, Erasmus International tarafından da övgü alan projeleriyle ödül aldılar. Uluslararası Ofis Koordinatörü Gül KULAK danışmanlığında çalışmalarını sürdüren kulübün başkanı Burçak ARIKAN, “48 üniversitenin projeleriyle katıldığı etkinlikte en iyiler ödülünü almak bizi son derece mutlu etti. Son yıllarda bu ödülü üst üste alan tek üniversite olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda da uluslararası alandaki çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

  ÇAĞ HUKUK MEZUNU TÜRKİYE’NİN EN ETKİLİ 100 AVUKATINDAN BİRİ SEÇİLDİ

  İngiliz derecelendirme kuruluşu Legal500’ün açıkladığı, Türkiye'nin en etkili 100 şirket avukatı listesi yayınladı. Üniversitemiz Hukuk Fakültesi mezunu Tuna Yasin DOYUK, binlerce avukatı geride bırakarak, listeye girmeyi başardı ve bizleri gururlandırdı. Porland Porselen’in Türkiye ve İngiltere lokasyonunu yöneten ve İstanbul Barosuna kayıtlı olarak çalışan Tuna Yasin DOYUK, aynı zamanda New York Eyalet Barosu'na 'affiliate member' olarak kayıtlı. Mezunumuz Tuna’nın başarılarının daim olmasını diliyor ve kendisini kutluyoruz.

  ÖĞRENCİMİZ DOĞUKAN USLU'YA ABD'DEN DAVET

  Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Bölümü 4.sınıf öğrencisi Ömer Doğukan USLU, Türkiye'den her yıl beş öğrencinin seçildiği ve bu yıl Dialogue Institutes tarafından düzenlenen, United States Department of State tarafından desteklenen “SUSI- Students Leadership” programına seçildi.

  Türkiye’den seçilen sadece beş öğrenciden biri olan USLU, Amerika Birleşik Devletleri tarafından 5 haftalığına Philadelphia, Atlanta, New York ve Washington D.C. şehirlerinde gerçekleştirilecek workshoplara davet edildi

  Doğukan USLU “Amerikan hükümeti ihtiyaçlarımızı karşılayarak bizi birçok kültürel etkileşime dahil etti, örneğin Budist tapınakları, farklı kiliseler, sinagoglar ve farklı kültürel tarihi alanlara gittik aynı zamanda birçok farklı akademisyen, politikacı ve bilim insanıyla tanışma ve Beyaz Saray, United States Capitol ve New York Birleşmiş Milletler Ana Merkezi'ne girme fırsatım oldu. İngilizce eğitimim sayesinde böylesine önemli bir fırsatı elde ettiğim için Üniversiteme çok teşekkür ederim. Ayrıca Uluslararası İlişkiler öğrencisi olarak aldığım mesleki eğitim sayesinde workshoplarda zorlanmadan önemli çalışmalar yapabildim” dedi.

  ÇAĞ’DA ULUSALRARASI GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ

  Üniversitemiz Uluslararası Ofis tarafindan "The way of Success" konulu seminer düzenlendi. Bulgaristan Champions Factory'den Üniversitemize gelen Shirin Amin, Alexandra Goteva ve Alexander Balabanov tarafından verilen seminerde öğrencilere 'girişimcilik ' ve yurtdışı staj olanakları hakkında detaylı bilgiler verildi.

  ÇAĞLI ÖĞRENCİ AVRUPA’DA, TÜRKİYE’DEKİ PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİNİ TEMSİL EDECEK

  Üniversitemiz Psikoloji Bölümü öğrencisi Gülzemin CANBOLAT başarılarına bir yenisini daha ekledi. Öğrencimiz, Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda Dış İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek Türkiye’deki binlerce psikoloji öğrencisini, Avrupa’da temsil etme hakkı kazandı. Malta’da gerçekleştirilen 32. EFPSA (Avrupa Psikoloji Öğrencileri Birlikleri Federasyonu) Kongresi’ne katılarak görevi devraldı. Bir yıl boyunca EFPSA’da Türkiye Psikoloji Öğrencileri Koordinatörü olarak görev yapacak öğrencimize ÇAĞ Ailesi olarak başarılar dileriz.

  ÜNİVERSİTEMİZ HUKUK FAKÜLTESİ ELSA’DA TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

  ELSA-İstanbul (The European Law Students' Association/ Avrupa Genç Hukukçular Derneği) tarafından düzenlenen "Prof. Dr. Rona Serozan III. Kurgusal Duruşma Yarışması"nda, Üniversitemiz Hukuk Fakültesi 3. oldu. Türkiye’den 40 fakültenin katıldığı yarışmada, Arş. Gör. Orkun TAT’ın koçluğunda hazırlanan öğrencilerimiz Bekir Gökfe Çelik, Semih Can Yıldız, Damla Bayındır, Mustafa Ekici ve İlayda Sapmaz’ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

  ÖĞRETİM ÜYEMİZ PROF.DR.İLHAN ÖZTÜRK 'ÜN DÜNYA BAŞARISI

  Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Öğretim Üyesi Prof.Dr. İlhan ÖZTÜRK RePEc/IDEAS (Research Paper in Economics) verilerine göre dünyadaki 50,000 ekonomist arasında makaleleri en çok görüntülenenler arasında 1. Sırada yer almıştır.

  RePEc veri tabanına kayıtlı 50,000 ekonomist ve 13,669 kuruluş yer almaktadır. Repec tarafından aylık olarak 36 gösterge kullanılarak yayınlanan sıralamaya göre, Prof. Dr. İlhan ÖZTÜRK Dünya genelinde makaleleri en çok görüntülenen ekonomistler arasında 1. Sırada yer almıştır. Prof. Dr. İlhan ÖZTÜRK’ün 155’in üzerinde Uluslararası Dergilerde yayınlanmış makalesi bulunmakta ve birçok uluslararası dergi editörlüğü ve hakem kurulu üyeliği bulunmaktadır. Ayrıca Mart 2018 itibari ile Google Scholar atıf verilerine göre çalışmalarına toplam 6,824 atıf yapılmış ve H-Endeksi 41’dir.  ÖĞRETİM ÜYEMİZ DINESH RAMOO’NUN ULUSLARARASI BAŞARISI

  Öğretim üyemiz Dinesh Ramoo , Almanya’da Wolkswagen Vakfı tarafından düzenlenen Herrenhauser Konferansı’nda "Expanding into the unknown: Analysing Speech Errors in a Non-European Language" başlıklı bildirisiyle birinci seçildi.  ÖĞRETİM GÖREVLİMİZ FATMA TOKÖZ GÖKTEPE’YE ABD’DEN BURS

  Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğretim görevlisi Fatma TOKÖZ GÖKTEPE, Study of United States Institutes (SUSI) tarafından, Seattle Üniversitesi’nde “Contemporary American Studies” konusunda eğitim ve araştırma bursu kazandı. Dil eğitimi alanında Türkiye’deki öğretim elemanları arasından sadece GÖKTEPE’nin kazandığı bursu dünya genelinde yaklaşık on kişi aldı. Fatma TOKÖZ GÖKTEPE’yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.  ÖĞRETİM ÜYEMİZ DR. TUĞBA GÜLEŞ’E ULUSLARARASI ÖDÜL

  Üniversitemiz Hukuk Fakültesi akademisyenlerinden Dr. Tuğba GÜLEŞ, Viyana Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen uluslararası konferansta, “Intellectual Property Protection for Plant Innovation: Farmers as User-Innovators and Farm-Saved Seed Exemption” başlıklı akademik çalışmasıyla, en iyi makale ödülüne layık görüldü. Akademisyenimiz kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  ELT ÖĞRETİM GÖREVLİMİZ GÜRCAN DEMİROĞLARI’NA ULUSLARARASI ÖDÜL

  Üniversitemiz İngilizce Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Gürcan Demiroğları, Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi'nde "Candidate Academicians' Attitudes Towards Foreign Language Examination" başlıklı bildirisiyle alanında en iyi bildiri ödülüne layık görüldü. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerini üniversitemizde tamamlayan Demiroğları’nı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
  __________________
  imza: Oyun - Forum
  nullsix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
  Yeni Konu aç Cevapla  

  Bookmarks


  Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
   
  Seçenekler Arama
  Stil

  Yetkileriniz
  Konu Acma Yetkiniz Yok
  Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

  BB code is Açık
  Smileler Açık
  [IMG] Kodları Açık
  HTML-Kodu Kapalı
  Trackbacks are Açık
  Pingbacks are Açık
  Refbacks are Açık
  Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:41.

  dekorasyon Düğün fotoğrafçısı Kiralık Ofis | sanal ofis sanal ofis | muadil toner
  istanbul travestileri | bursa escort bursa escort bursa escort istanbul travestileri sex hikayeleri | travesti forum | film izle| ankara travesti Bilgileri | istanbul travestileri Hakkında travesti | Ankara Travesti bilgileri | istanbul travestileri | ankara travestileri Bilgileri | bayan bilgileri | istanbul travestileri Bilgileri istanbul travestileri|

  Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384